Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Polecam

Muzyka:
DJ:
Piotr Szupłak "Studio BASS"- Wodzirej i DJ - tel. 25 644 17 74, 609 095 434
DJ Zibi & DJ Krzycho "NoSilence" - www.nosilence.pl
DJ Wodzirej Piotrek & Michał Skorupka - tel. 513 163 200
Piotr Pastor - Wodzirej i DJ - www.wodzirej-siedlce.waw.pl
DJ Arek i DJ Piotr "FOR EVERYONE"- www.deejay.net.pl
DJ Wojciech Talacha - tel. 602 385 864
DJ Rooby Robert Boruc - www.facebook.com/DeejayROOBY/

Zespoły:
Zespół Chojecki Band - www.chojeckiband.siedlce.pl
Zespół Modem - www.zespolmodem.pl
Zespół Volter - www.volter.pl
Zespół Cristal - www.zespolcristal.pl
Zespół Edens - www.zespoledens.pl

Muzyka skrzypcowa na każdą okazję "SzymArt" Magdalena Szymańska - www.szymart.pl
Katarzyna Wasińska - tel. 605 346 829

Fotografia:
Kazimierz Mateńko - Fotograf - www.kazikmatenko.cba.pl
Karol Bojar - tel. 501 533 643 - www.karolbojar.pl
Piotr Witczuk "Wesele Figara" - www.weselefigara.pl
Przemysław Garbarczyk - www.fotoprzemo.pl
Daniel Woliński "Magic Foto Video" - www.magicfotoslub.pl
Anna Harasim "Foto-gra" - www.fota-gra.pl
Maciej Mazurek - www.fotomazurek.pl
Artur Gołębski - www.waszfotograf.com.pl
Monika Replin - www.monikareplin.pl
Łukasz Kupiński - www.fotokupinski.pl
Tatiana Zielińska - tel. 500 182 500 - www.tatianazielinska.pl

Videofilnowanie:
Jarosław Myrcha "Vego Film" - www.vegofilm.pl
Karol Pieńkowski "LORAK-FILM" - www.lorakfilm.pl
Zbigniew Głębicki "VIDEO Zet" - www.videozet.pl
Daniel Woliński "Magic Foto Video" - www.magicfotoslub.pl
Krzysztof Rosa "Rosa Media" - tel. 501 671 157 - www.rosamedia.pl
Małgorzata Łukaszuk "Kraina Wspomnień" - www.krainawspomnien.org
Dariusz Cholewa Studio "MIX" - www.videomix.com.pl
Tomasz Gołębiewski - www.tomekgolebiewski.pl
Marek Niedziółka - www.markfilm.pl
Sławomir Wrona - www.slawekwrona.cba.pl
Jan Replin - Wideofilmowanie - tel. 606 262 799

Lokale:
Zajazd Chodowiak Chodów - www.chodowiak.pl
Sala bankietowa Ranczo Siedlce - www.salaranczo.pl
Biesiadne Sioło w Przyworach Dużych - www.dombiesiadny.pl
Sala bankietowa Orchidea Siedlce - www.orchideasiedlce.pl
Zajazd Europa Siedlce - www.zajazdeuropa.pl
Gospoda u Olka Łosice - www.gospodauolka.pl
Sala Bankietowa OLIMPIA Siedlce - www.olimpiasiedlce.pl

Inne:
Mariusz Szot Boston Party - profesjonalna obsługa barmańska - www.bostonparty.pl
Pełno Frajdy - Animacje dla dzieci na wesela i inne imprezy okolicznościowe- www.pelnofrajdy.pl
Centrum InFORMAcji Ślubnej - www.formaslubna.pl
Samochód na wesele Dariusz Cholewa - www.hummerlimuzyny.com

DJ Andrzej na wesela, poprawiny, bale, eventy, imprezy okolicznościowe. Wieloletnie doświadczenie.
www.djandrzej.pl
andrzej_zubek@wp.pl
tel. 606 668 986